Hakkımızda

Nefes İncek, lezzetli yemekleri ve misafirperver hizmeti ile öncelikli bir restoran olarak hizmet vermektedir. Şeflerimizin özen ile hazırladığı menümüz, damak tadına önem veren misafirlerimizin beğenisini kazanmaktadır. Zaman zaman gastronomiye gönül vermiş, Türkiyenin birbirinden değerli şeflerini de mutfağımızda ağırlayarak desteklerini almaktayız.
Misafirlerimize unutulmaz bir deneyim sunmak amacıyla, Arka bahçemizde yetiştirdiğimiz taze organik meyve ve sebzeler ile lezzetli ve sağlıklı yemekler hazırlamak için büyük bir özveriyle çalışıyoruz.
Düğün, kına, nişan, doğum günü kutmalarınızda sizler için hazırlınıyoruz. Nefes İncek, sıcak ve samimi bir ortamda hizmet sunarak, unutulmaz anılarınızın bir parçası olmayı hedeflemektedir. Kurumsal iş yemekleri ve toplantılarınız içinde sizlere özel bir alanımız bulunmaktadır.
Sizleri bizimle buluşmaya ve mükemmel bir yemek deneyimi yaşamaya davet ediyoruz.

Misyon

Vizyon

Nefes İncek olarak, kaliteli malzemelerle hazırlanan lezzetli yemeklerimiz ve misafirperver hizmetimizle her ziyaretçimize unutulmaz bir deneyim sunmayı amaçlıyoruz. Taze ve yerel malzemelerle yaratıcı yemeklerimizi sunarak gastronomi tutkunlarına ilham vermek ve özel anılarınıza eşlik etmek istiyoruz.

Restoranımız, Türkiye’nin önde gelen şeflerinin katkılarıyla yenilikçi bir mutfak deneyimi sunmayı sürdürerek, misafirlerimize en üst düzeyde tatmin ve memnuniyet sağlamak için çalışmaya devam edecek. Nefes İncek, samimi bir atmosferde misafirlerimize evlerinde gibi hissettiren bir mekan olmayı sürdürecek ve özel günlerinizi unutulmaz kılacak birinci tercih olmayı hedeflemektedir.

Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Scan the code