Nefes İncek'de Yaza Merhaba

Nefes İncek’in büyülü atmosferinde Hülya Akman ve İlay Güven ev sahipliğinde; alışveriş, rafine lezzetler ve DJ Mari’nin performansı ile yaza merhaba partisi yapıldı.

Partide ünlülerin estetik doktoru Besta Özdemir ile uzman estetiysen Tuğçe Koçak’ta konuşmaları ve açıklamaları ile misafirleri bilgilendirdiler.

Ankara’ya yeni açılan Nefes İncek mekanında tasarımcıların açtığı stantlardan bolca alışveriş yapıldığını belirten Hülya Akman;

“Ankara ve İstanbul’dan gelen ve Türkiye’nin bir çok ünlü markalarının olduğu stantlardan alışverişe yoğun ilgi vardı.   Ankaralı alışveriş severler sıcak havanın hakim olduğu güzel bir günde burada bir araya geldiler.

DJ Mari’nin performansı ile güzel zamanlar geçiren misafirlerimiz daha sonra iki ünlü konuğumuzun yaptıkları bilgilendirmeyi dinleyerek, bilmedikleri sorulara cevap aradılar.

Hülya Akman ünlülerin estetik doktoru Besta Özdemir ile uzman estetiysen Tuğçe Koçak’ın konuşmaları ve açıklamaları ile misafirlerimiz bilgilendiler diyerek yaptığı açıklamada; Estetik ve güzellikle ilgili çok güzel tüyolar verdiler ve onlarla olmak çok güzeldi.

Nefes İncek’te ‘Yaza Veda, Sonbahara Merhaba’ Kermesi

Şık dekorasyonu, ferah ortamı ve lezzetli menüsü ile kısa sürede Başkent’in önemli mekanları arasına girmeyi başaran iş insanı Esra
Başer’in sahibi olduğu Nefes İncek’te, bir ’Yaza Veda, Sonbahara Merhaba’ kermesi düzenlendi. İlay Güven, Hülya Akman ortaklığında düzenlenen ve Türk Eğitim Vakfı öğrencilerine burs desteği sağlamak için organize edilen kermese, Ankara’nın yanı sıra İstanbul, İzmir ve Bursa’dan da firmalar katıldı. Organizasyonda aksesuardan takıya, kıyafetten ev tekstiline, çok sayıda firma ürünlerini sergileme imkânı buldu.

Etkinliği düzenleyen isimlerden Hülya Akman, kermeste sosyal sorumluluk projelerini hayata geçirerek bir network birleşmesi gerçekleştirdiklerini, firma ve markaları alışveriş severlerle bir araya getirerek, aynı zamanda Türk Eğitim Vakfı’na burs desteği de sağladıklarını dile getirdi. Koruyucu Aile Derneği’nin de standının bulunduğu kermese, DJ Ayşe Arslanoğlu’da müzikleriyle renk kattı.

Organizasyonu düzenleyen isimlerden İlay Güven ve lüks tekstil markası Nardugan Home’un sahibi Büşra Halil, etkinlikle ilgili duygu ve düşüncelerini Bitter”e anlattı. Nefes İncek’in kurucusu Esra Başer ise hem organizasyon, hem de Nefes İncek’le ilgili bilgi verdi.

Bizi Sosyal Medyada Takip Edin
Scan the code