Nefes İncek’te ‘Yaza Veda, Sonbahara Merhaba’ Kermesi

Şık dekorasyonu, ferah ortamı ve lezzetli menüsü ile kısa sürede Başkent’in önemli mekanları arasına girmeyi başaran iş insanı Esra
Başer’in sahibi olduğu Nefes İncek’te, bir ’Yaza Veda, Sonbahara Merhaba’ kermesi düzenlendi. İlay Güven, Hülya Akman ortaklığında düzenlenen ve Türk Eğitim Vakfı öğrencilerine burs desteği sağlamak için organize edilen kermese, Ankara’nın yanı sıra İstanbul, İzmir ve Bursa’dan da firmalar katıldı. Organizasyonda aksesuardan takıya, kıyafetten ev tekstiline, çok sayıda firma ürünlerini sergileme imkânı buldu.

Etkinliği düzenleyen isimlerden Hülya Akman, kermeste sosyal sorumluluk projelerini hayata geçirerek bir network birleşmesi gerçekleştirdiklerini, firma ve markaları alışveriş severlerle bir araya getirerek, aynı zamanda Türk Eğitim Vakfı’na burs desteği de sağladıklarını dile getirdi. Koruyucu Aile Derneği’nin de standının bulunduğu kermese, DJ Ayşe Arslanoğlu’da müzikleriyle renk kattı.

Organizasyonu düzenleyen isimlerden İlay Güven ve lüks tekstil markası Nardugan Home’un sahibi Büşra Halil, etkinlikle ilgili duygu ve düşüncelerini Bitter”e anlattı. Nefes İncek’in kurucusu Esra Başer ise hem organizasyon, hem de Nefes İncek’le ilgili bilgi verdi.

Scan the code