Nefes İncek'de Yaza Merhaba

Nefes İncek’in büyülü atmosferinde Hülya Akman ve İlay Güven ev sahipliğinde; alışveriş, rafine lezzetler ve DJ Mari’nin performansı ile yaza merhaba partisi yapıldı.

Partide ünlülerin estetik doktoru Besta Özdemir ile uzman estetiysen Tuğçe Koçak’ta konuşmaları ve açıklamaları ile misafirleri bilgilendirdiler.

Ankara’ya yeni açılan Nefes İncek mekanında tasarımcıların açtığı stantlardan bolca alışveriş yapıldığını belirten Hülya Akman;

“Ankara ve İstanbul’dan gelen ve Türkiye’nin bir çok ünlü markalarının olduğu stantlardan alışverişe yoğun ilgi vardı.   Ankaralı alışveriş severler sıcak havanın hakim olduğu güzel bir günde burada bir araya geldiler.

DJ Mari’nin performansı ile güzel zamanlar geçiren misafirlerimiz daha sonra iki ünlü konuğumuzun yaptıkları bilgilendirmeyi dinleyerek, bilmedikleri sorulara cevap aradılar.

Hülya Akman ünlülerin estetik doktoru Besta Özdemir ile uzman estetiysen Tuğçe Koçak’ın konuşmaları ve açıklamaları ile misafirlerimiz bilgilendiler diyerek yaptığı açıklamada; Estetik ve güzellikle ilgili çok güzel tüyolar verdiler ve onlarla olmak çok güzeldi.

Scan the code